Güzelce Yapı

Güzelce Yapı Toptan Hırdavat ve Nalburiye Malzemeleri

2000 yılında Büyükçekmece Güzelce mahallesinde kurulan Güzel Yapı Malzemeleri nalburiye, hırdavat malzemeleri satışı üzerine kurulmuştur.
Gelişen hırdavat sektörünün ihtiyaçlar paralelinde büyüyerek nalburiye, teknik hırdavat, iş güvenliği v.b. birçok alanda konularının lideri birçok firmanın yetkili satıcısı konumuna gelmiştir. Ürün çeşitliliği ve stok açısından kendi sektörüne yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen konularının takipçisi olmuştur. Sürekli teknolojiyi ve yeni çıkan markaları takip ederek sizlere her zaman kaliteli malzeme ve hizmet sunmayı, bilgi birikimi, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli online hırdavat satıcısı olmayı hedeflemiştir.
Türkiye’nin her bölgesine ulaşmak için bütün e-ticaret platformlarında yer alarak kaliteyi ucuza sunmak felsefesiyle satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. İnternet mağazamız ile birlikte “nalbur”, “hırdavat” ve “inşaat malzemeleri” nin yanı sıra, yapı market ve ev dekorasyon ürünlerini de sizlerle buluşturmaya başladık.
Günümüzde Nalburiye sektöründe kaliteli ürünleriyle bir çok yapı market firmasından farklı olarak bütün ürünler hakkında kullanım bilgileri ve tüyoları tarafımızdan iletilmektedir.
Ürün çeşitliliği ve stok açısından kendi sektörüne yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen konularının takipçisi olmuştur. Sürekli teknolojiyi ve yeni çıkan markaları takip ederek sizlere her zaman kaliteli malzeme ve hizmet sunmayı, bilgi birikimi, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli online hırdavat satıcısı olmayı hedeflemiştir.

Marka Tescil

Güzelce Yapı Marka Tescil

Bu marka, 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamında, 18.09.2021 tarihinden itibaren 10 yıl süreyle korunmak üzere, 26.04.2022 tarihinde tescil edilmiştir.